Genel Ağ Üzerinden F Klavye Eğitimi Uygulaması
Duyurular  [Gizle]
  • İcra Kâtipliği Sınav metinlerinin tamamı paragraflı olarak eklenmiş ve sürat testi bölümüne sınava uyum için yeni yetenekler eklenmiştir.
  • Hep aynı metinleri yazmaktan sıkılmadınız mı? Sürat testine klavye şampiyonalarında kullanılan metinler (Şampiyona kategorisinde) ve Türk Ticaret Kanunu ve Borçlar Kanunundan eklenen metinlerle (Kanun kategorisinde) beraber 603 yeni metin eklendi. Toplam metin sayımız 1051'e çıktı.
  • Sürat testindeki zemin rengi değiştirme seçeneği yazı ve zemin rengi değiştirme olarak yeniden düzenlendi ve çeşitli yazı ve zemin renkleri eklendi ( tuşu).
  • Klavye yarışmaları tekrar açıldı.
  • Hesaplamalar bölümümüz açıldı. Şimdilik bazı tarih, bilgisayar programlama ve finansal hesaplar bulunan bölümümüze bir göz atmak isterseniz tıklayın.
  • Herkesin fayladalanabilmesi ve rahatlıkla denemesi için F Klavye derslerine de giriş yapma zorunluluğu kaldırılmıştır.
  • Sürat Testi : Büyük harf çalışması için Türkiye'nin bazı il ve ilçe adlarından bir sürat testi metni oluşturuldu. "Tüm Metinler", "Diğer" kategorisine bakın.

Klavye eğitimi üyeleri e-posta onayına gerek kalmadan klavye eğitimi üyeliğinde kullandıkları üye adı, şifre ve elektronik posta adresi ile foruma üye olabilirler (Beta). Bunun için giriş yapmanız ve burada açılan bağlantıyı tıklamanız yeterli.

Üye Girişi

Google İle Giriş Yapın (Beta)
Facebook İle Giriş Yapın (Beta)
turkegitim.net İle Giriş Yapın

Değerli öğretmenler, öğrenciler ve F Klavye öğrenmek isteyen herkes,

Türkiye'de F Klavye kullanımını yaygınlaştırmak ve F Klavye eğitimi faaliyetlerine destek olmak için oluşturduğumuz Genel Ağ Üzerinden F Klavye Eğitimi Uygulamamıza hoşgeldiniz.

F Klavye Eğitimi Uygulamamız tüm vatandalarımıza açıktır. Dünyanın en matematiksel dili olan Türkçe'ye ve Dünyanın en bilimsel klavyesi olan F Klavye'ye sahibiz. Bakmadan on parmak F Klavye ile yazmayı öğrenerek ömür boyu sürecek bir rahatlığa kavuşmuş olursunuz. Hem de çok az bir çaba ile.

F Klavye Eğitimi Uygulaması ÜCRETSİZDİR...

Uygulamayı denemek için doğrudan derslere giriş yapabilir ve çalışabilirsiniz. Ancak gelişiminizi takip etmek ve arkadaşlarınızla paylayaşabilmek için üye olmanız gerekir.

Uygulama ve üyelik hakkındaki her türlü sorularınız için elektronik posta adresimiz :hazirsite@gmail.com

F Klavye hakkında...

F Klavye Bağlantıları

Bakalım ne kadar hızlısınız?

Klavye sürat testi ile hızınızı öğrenin, hızlanın »»
veya
Klavye yarışlarına katılın, hızınızı gösterin »»

Adliye zabıt katipliği on parmak sınavlarında çıkan klavye hız testi metinleri ile beraber toplam 1051 metin içinden istediğinizi seçebilir, hazır metinlerden kendi listenizi oluşturabilir, kendi metinlerinizi ekleyebilir veya rastgele bir metinle değişik sürelerde çalışma yapabilirsiniz. On parmak klavyede hızlanmak istiyorsanız bol seçenekli sürat testimize bir göz atıp özelliklerini inceleyin.



Sayılarla F Klavye Eğitimi

Şu anda sitede 46 kişi var. 2 kişi F Klavye çalışıyor. 39 kişi hız testi çalışıyor. Bu güne kadar aynı anda en çok 910 kişi çevrimiçi oldu. 26.950 öğrenci üye ve 119 öğretici üye kayıtlı. 830 öğrenci üye aktif olarak F Klavye çalışıyor. 7 Nisan 2007 tarihinden bu güne kadar toplam 1.091.403 ders, > 10.830.721 sürat testi tamamlandı ve 6.895 kişi F Klavye öğrendi. (Sayılar 10 dakikada bir güncellenir.)

Site içi bağlantılar

F Klavye. Neden? Nasıl?


Genel Ağ Üzerinden F Klavye Eğitimi Uygulaması

Bu uygulama herkese açıktır. Ticari amaçla kullanılamaz.
Uygulamada kullanılan F Klavye modüllerinin tüm hakları T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na aittir.

Site Kullanım ve Üyelik Anlaşması'nı okumak için tıklayın.

İletişim için e-posta adresi : hazirsite@gmail.com


.: 46 :.